BAV70LT1G
Numer produktu DigiKey
BAV70LT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
BAV70LT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
BAV70LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAV70LT1G
Opis
DIODE ARR GP 100V 200MA SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 100 V 200mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Modele EDA/CAD
BAV70LT1G Modele
Kategoria
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Producent
onsemi
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
2.5 µA @ 70 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
200mA (=)
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.25 V @ 150 mA