BAS70-05FILM
Numer produktu DigiKey
497-7159-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-7159-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-7159-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BAS70-05FILM
Opis
DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Matryca diodowa 1 para, wspólna katoda 70 V 70mA (=) Montaż powierzchniowy TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BAS70-05FILM Modele
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1 V @ 15 mA
Producent
STMicroelectronics
Prędkość
Mały sygnał =< 200mA (Io), dowolna prędkość
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 70 V
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza - złącze
150°C (maks.)
Konfiguracja diody
1 para, wspólna katoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Technologia
Dioda Schottky'ego
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
70 V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Prąd - średni wyprostowany (Io) (na diodę)
70mA (=)