1SMA24AT3G
Numer produktu DigiKey
2156-1SMA24AT3G-ND
Producent
Numer produktu producenta
1SMA24AT3G
Opis
400 W TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESS
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 10,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1SMA24AT3G Modele
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Prod.
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Zbiorcze
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
500pF przy 1MHz
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10,3A