SZ1SMA24AT3G
Numer produktu DigiKey
F11512TR-ND - Taśma i szpula (TR)
F11512CT-ND - Taśma cięta (CT)
F11512DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZ1SMA24AT3G
Opis
TVS DIODE 24VWM 38.9VC SMA
Szczegółowy opis
38,9V Zacisk 10,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMA
Kategoria
Moc - szczytowa impulsu
400W
Brak
Seria
Pojemność przy częstotliwości
500pF przy 1MHz
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
24V
Obudowa / skrzynia
DO-214AC, SMA
Napięcie - przebicia (min.)
26,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
38,9V
Bazowy numer produktu
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
10,3A