1N5925BRLG
Numer produktu DigiKey
1N5925BRLGOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1N5925BRLGOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1N5925BRLG
Opis
DIODE ZENER 10V 3W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 10 V 3 W ±5% Otwór przelotowy Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1N5925BRLG Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
5 µA @ 8 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.5 V @ 200 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-65°C - 200°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Moc - maks.
3 W
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
4.5 Ohms