1N5344BRLG
Numer produktu DigiKey
1N5344BRLGOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1N5344BRLGOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
1N5344BRLG
Opis
DIODE ZENER 8.2V 5W AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 8.2 V 5 W ±5% Otwór przelotowy Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
1N5344BRLG Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
10 µA @ 6.2 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.2 V @ 1 A
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Temperatura robocza
-65°C - 200°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
Osiowa
Moc - maks.
5 W
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
1.5 Ohms