PTF11QDC
Numer produktu DigiKey
Z252-ND
Producent
Numer produktu producenta
PTF11QDC
Opis
RELAY SOCKET 11 POS CHASSIS MT
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik Gniazdo Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Liczba pozycji
11
Producent
Omron Automation and Safety
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Seria
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)