MJN2C-DC24
Numer produktu DigiKey
Z236-ND
Producent
Numer produktu producenta
MJN2C-DC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 24V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Podłączane, szybkozłącze - 0,187" (4,7mm)
Seria
Napięcie wymuszenia działania
18V=
Opakowanie
Zbiorcze
Czas pracy
20 ms
Status części
Aktywny
Czas zwalniania
10 ms
Typ mocowania
Temperatura robocza
-45°C - 70°C
Napięcie cewki
Materiał styku
Stop srebra
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Prąd znamionowy styku
10 A
Typ przekaźnika
Napięcie przełączania
600V~, 28V= (maks.)
Rezystancja cewki
470 Ohms
Obciążenie - maks. przełączanie
6000VA, 280W
Bazowy numer produktu
Prąd cewki
50 mA