MYQ4-02-DC24
Numer produktu DigiKey
Z9812-ND
Producent
Numer produktu producenta
MYQ4-02-DC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik 4PDT (4 Form C) Otwór przelotowy
Kategoria
Styl zakończenia
Wtyk PC
Producent
Omron Automation and Safety
Klasa uszczelnienia
Szczelne - w pełni
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Czas zwalniania
20 ms
Napięcie cewki
24V=
Temperatura robocza
-55°C - 60°C
Forma styku
4PDT (4 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
1 A
Agencja zatwierdzająca
CSA, UR
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Przeznaczenie ogólne
Obciążenie - maks. przełączanie
250VA, 125W
Rezystancja cewki
650 Ohms
Prąd cewki
36.9 mA