PVX012A0X3-SRZ
Numer produktu DigiKey
555-PVX012A0X3-SRZTR-ND - Taśma i szpula (TR)
555-PVX012A0X3-SRZCT-ND - Taśma cięta (CT)
555-PVX012A0X3-SRZDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PVX012A0X3-SRZ
Opis
DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 66W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 0,6 - 5,5V 12A 3V - 14,4V Wejście
Kategoria
Moc (W)
66 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Funkcje
Zdalne wł./wył., OCP, OTP, UVLO
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Sprawność
93,9%
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba wyjść
1
Obudowa / skrzynia
Moduł 17-SMD
Napięcie - wejściowe (min.)
3V
Rozmiar / wymiar
0,48" x 0,48" x 0,34" (12,2mm x 12,2mm x 8,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
14,4V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny niski
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
12A