BLM15PD300SN1D
Numer produktu DigiKey
490-5200-2-ND - Taśma i szpula (TR)
490-5200-1-ND - Taśma cięta (CT)
490-5200-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BLM15PD300SN1D
Opis
FERRITE BEAD 30 OHM 0402 1LN
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
30 Ohms @ 100 MHz 1 Linia zasilająca FKoraliki i kostki ferrytowe 0402 (1005 metryczne) 2,2A 35mOhm
Modele EDA/CAD
BLM15PD300SN1D Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2,2A
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
35mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Typ filtra
Linia zasilająca
Wysokość (maks.)
0,022" (0,55mm)
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,022" (1,00mm x 0,55mm) (dł. x szer.)
Impedancja przy częstotliwości
30 Ohms @ 100 MHz