MOD-LCD2.8RTP
Numer produktu DigiKey
1188-MOD-LCD2.8RTP-ND
Producent
Numer produktu producenta
MOD-LCD2.8RTP
Opis
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Standardowy czas realizacji przez producenta
5 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Wyświetlacze - LCD graficzne Transmisyjny Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) TFT - kolorowy MCU, RGB, SPI 2,8" (71,12mm) 320 x 240
Kategoria
Obszar widzenia
44,80mm x 60,25mm (szer. x wys.)
Producent
Olimex LTD
Podświetlenie
LED
Opakowanie
Skrzynka
Piksele punktowe
320 x 240
Status części
Aktywny
Interfejs
MCU, RGB, SPI
Typ wyświetlacza
TFT - kolorowy
Typ kontrolera
ILI9341V
Tryb wyświetlania
Transmisyjny
Kolor grafiki
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Ekran dotykowy
Rezystywne
Rozmiar punktu
0,18mm x 0,18mm (szer. x wys.)
Rozmiar ekranu po przekątnej
2,8" (71,12mm)