S30F1C-P03MJG0-4500
Numer produktu DigiKey
1907-1615-ND
Producent
Numer produktu producenta
S30F1C-P03MJG0-4500
Opis
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S30F1C-P03MJG0-4500 Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Prod.
Kolor
Srebro
Seria
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Opakowanie
Zbiorcze
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
3
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
0
Otwór kabla
0,157" - 0,177" (4,00mm - 4,50mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C