K10F1C-P03LJG0-4500
Numer produktu DigiKey
1907-1183-ND
Producent
Numer produktu producenta
K10F1C-P03LJG0-4500
Opis
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Funkcje
Osłona
Liczba pozycji
3
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Rozmiar obudowy - wkładka
0
Otwór kabla
0,157" - 0,177" (4,00mm - 4,50mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C