S21L0C-P08MFG0-620S
Numer produktu DigiKey
1907-1581-ND
Producent
Numer produktu producenta
S21L0C-P08MFG0-620S
Opis
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S21L0C-P08MFG0-620S Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, element odciążający
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
8
Otwór kabla
0,197" - 0,244" (5,00mm - 6,20mm)
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Temperatura robocza
-40°C - 120°C