K11L0C-P08LFG0-6200
Numer produktu DigiKey
1907-1247-ND
Producent
Numer produktu producenta
K11L0C-P08LFG0-6200
Opis
CONN RCPT FMALE 8P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
8 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K11L0C-P08LFG0-6200 Modele
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
8
Otwór kabla
0,197" - 0,244" (5,00mm - 6,20mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C