S21K0C-P10MCC0-600S
Numer produktu DigiKey
1907-1570-ND
Producent
Numer produktu producenta
S21K0C-P10MCC0-600S
Opis
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
S21K0C-P10MCC0-600S Modele
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
4A
Otwór kabla
0,217" - 0,236" (5,50mm - 6,00mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C