K11K0C-P10LCC0-6000
Numer produktu DigiKey
1907-1236-ND
Producent
Numer produktu producenta
K11K0C-P10LCC0-6000
Opis
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K11K0C-P10LCC0-6000 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
4A
Liczba pozycji
10
Otwór kabla
0,217" - 0,236" (5,50mm - 6,00mm)
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Temperatura robocza
-40°C - 120°C