S11L0C-P07MFG0-6200
Numer produktu DigiKey
1907-1481-ND
Producent
Numer produktu producenta
S11L0C-P07MFG0-6200
Opis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
S11L0C-P07MFG0-6200 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
7
Otwór kabla
0,197" - 0,244" (5,00mm - 6,20mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C