K11L0C-P07LFG0-6200
Numer produktu DigiKey
1907-1245-ND
Producent
Numer produktu producenta
K11L0C-P07LFG0-6200
Opis
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
7
Otwór kabla
0,197" - 0,244" (5,00mm - 6,20mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C