S11K0C-P03MPH0-6000
Numer produktu DigiKey
1907-1460-ND
Producent
Numer produktu producenta
S11K0C-P03MPH0-6000
Opis
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
S11K0C-P03MPH0-6000 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
3
Prąd znamionowy (A)
12A
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Otwór kabla
0,217" - 0,236" (5,50mm - 6,00mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C