K21K0C-P03LPH0-600S
Numer produktu DigiKey
1907-1322-ND
Producent
Numer produktu producenta
K21K0C-P03LPH0-600S
Opis
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K21K0C-P03LPH0-600S Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, element odciążający
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
12A
Liczba pozycji
3
Otwór kabla
0,217" - 0,236" (5,50mm - 6,00mm)
Rozmiar obudowy - wkładka
1
Temperatura robocza
-40°C - 120°C