S10L0C-P03MJG0-5200
Numer produktu DigiKey
1907-1443-ND
Producent
Numer produktu producenta
S10L0C-P03MJG0-5200
Opis
CONN PLUG MALE 3P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
S10L0C-P03MJG0-5200 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
3
Otwór kabla
0,157" - 0,205" (4,00mm - 5,20mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C