K20L0C-P03LJG0-520S
Numer produktu DigiKey
1907-1305-ND
Producent
Numer produktu producenta
K20L0C-P03LJG0-520S
Opis
CONN RCPT FMALE 3P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K20L0C-P03LJG0-520S Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, element odciążający
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
7,5A
Liczba pozycji
3
Otwór kabla
0,157" - 0,205" (4,00mm - 5,20mm)
Rozmiar obudowy - wkładka
0
Temperatura robocza
-40°C - 120°C