S10K0C-P10MCC9-3500
Numer produktu DigiKey
1907-1439-ND
Producent
Numer produktu producenta
S10K0C-P10MCC9-3500
Opis
CONN PLUG MALE 10P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
S10K0C-P10MCC9-3500 Modele
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
4A
Otwór kabla
0,118" - 0,138" (3,00mm - 3,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C