K10K0C-P10LCC9-3500
Numer produktu DigiKey
1907-1203-ND
Producent
Numer produktu producenta
K10K0C-P10LCC9-3500
Opis
CONN RCPT FMALE 10P SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
K10K0C-P10LCC9-3500 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prąd znamionowy (A)
4A
Liczba pozycji
10
Otwór kabla
0,118" - 0,138" (3,00mm - 3,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C