S10K0C-P07MCC0-4500
Numer produktu DigiKey
1907-1438-ND
Producent
Numer produktu producenta
S10K0C-P07MCC0-4500
Opis
CONN PLUG MALE 7P GOLD SLDR CUP
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Modele EDA/CAD
S10K0C-P07MCC0-4500 Modele
Liczba pozycji
7
Prąd znamionowy (A)
4A
Otwór kabla
0,157" - 0,177" (4,00mm - 4,50mm)
Temperatura robocza
-40°C - 120°C