K10K0C-P07LCC0-4500
Numer produktu DigiKey
1907-1202-ND
Producent
Numer produktu producenta
K10K0C-P07LCC0-4500
Opis
CONN RCPT FMALE 7P GOLD SLDR CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
7 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Kubeczek lutowniczy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
K10K0C-P07LCC0-4500 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Chrom na bazie niklu
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
4A
Liczba pozycji
7
Otwór kabla
0,157" - 0,177" (4,00mm - 4,50mm)
Rozmiar obudowy - wkładka
0
Temperatura robocza
-40°C - 120°C