82400-4-UV
Numer produktu DigiKey
1844-1059-ND
Producent
Numer produktu producenta
82400-4-UV
Opis
LAMP MAGNIFIER UV LED 43"
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Lampa, szkło powiększające 4 dioptrie (2x), 7,00" x 5,25" (177,80mm x 133,35mm) (dł. x szer.) LED, białe, UV, 365nm
Kategoria
Napięcie
100 - 240V
Producent
O.C. White Co.
Styl/rozmiar soczewki
4 dioptrie (2x), 7,00" x 5,25" (177,80mm x 133,35mm) (dł. x szer.)
Seria
Żarówka
LED, białe, UV, 365nm
Opakowanie
Zbiorcze
Ramię
43,00" (1092,2mm)