82400-4-UV-B
Numer produktu DigiKey
1844-1060-ND
Producent
Numer produktu producenta
82400-4-UV-B
Opis
LAMP MAGNIFIER UV LED 43"
Standardowy czas realizacji przez producenta
2 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Lampa, szkło powiększające 4 dioptrie (2x), 7,00" x 5,25" (177,80mm x 133,35mm) (dł. x szer.) LED, białe, UV, 365nm
Kategoria
Styl/rozmiar soczewki
4 dioptrie (2x), 7,00" x 5,25" (177,80mm x 133,35mm) (dł. x szer.)
Producent
O.C. White Co.
Żarówka
LED, białe, UV, 365nm
Seria
Ramię
43,00" (1092,2mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Długość sznura
6' (1.83m) NEMA 5-15P
Typ lampy/szkła powiększającego
Lampa, szkło powiększające
Bazowy numer produktu
Napięcie
100 - 240V