MRF1K50HR5
Numer produktu DigiKey
568-13350-2-ND - Taśma i szpula (TR)
568-13350-1-ND - Taśma cięta (CT)
568-13350-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MRF1K50HR5
Opis
RF MOSFET LDMOS NI1230
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Mosfet 1,8MHz - 500MHz 22,5dB 1500W NI-1230-4H
Kategoria
Moc - wyjściowa
1500W
Producent
NXP USA Inc.
Napięcie - znamionowe
50 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Status części
Ostatnio kupiono
Obudowa / skrzynia
SOT-979A
Technologia
LDMOS
Obudowa dostawcy urządzenia
NI-1230-4H
Częstotliwość
1,8MHz - 500MHz