LPC1768FBD100Y
Numer produktu DigiKey
568-LPC1768FBD100YTR-ND - Taśma i szpula (TR)
568-LPC1768FBD100YCT-ND - Taśma cięta (CT)
568-LPC1768FBD100YDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LPC1768FBD100Y
Opis
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 100LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M3 LPC17xx Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 100MHz 512K x 8 FLASH 100-LQFP (14x14)
Kategoria
Rozmiar pamięci programów
Prod.
Typ pamięci programów
FLASH
Seria
Rozmiar RAM
64K x 8
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,4V - 3,6V
Status części
Aktywny
Przetworniki danych
A/D 8x12b SAR; D/A 1x10b
Procesor rdzenia
ARM® Cortex®-M3
Typ oscylatora
Zewnętrzny, wewnętrzny
Rozmiar rdzenia
Wersja 32-bitowe
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
100MHz