LPC1768FBD100K
Numer produktu DigiKey
568-LPC1768FBD100K-ND
Producent
Numer produktu producenta
LPC1768FBD100K
Opis
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
ARM® Cortex®-M3 LPC17xx Mikrokontrolery IC Wersja 32-bitowe 100MHz 512K x 8 FLASH 100-LQFP (14x14)
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
2,4V - 3,6V
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
100MHz