822BR10-213R001 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
NorComp Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Lutowany
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
NorComp QUIK-LOQ Circular Connectors | Digi-Key Daily
IP67/IP68 Circular Connectors by NorComp
822BR10-213R001
Numer produktu DigiKey
NOR1598-ND
Producent
Numer produktu producenta
822BR10-213R001
Opis
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
822BR10-213R001 Modele
Kategoria
Materiał obudowy
Mosiądz
Prod.
Wykończenie obudowy
Nikiel
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Taca
Kolor
Srebro
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP50 - pyłoszczelność
Typ złącza
Ekranowanie
Liczba pozycji
10
Prąd znamionowy (A)
8A
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy, kąt prosty
Napięcie znamionowe
500V
Charakterystyka mocowania
Do montażu panelowego - nakrętka z przodu
Temperatura robocza
-40°C - 200°C