821B010-213R001
Numer produktu DigiKey
821B010-213R001-ND
Producent
Numer produktu producenta
821B010-213R001
Opis
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD SLDR
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, gniazda żeńskie Lutowany
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
821B010-213R001 Modele
Kategoria
Wykończenie obudowy
Nikiel
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Srebro
Prąd znamionowy (A)
2,5A
Napięcie znamionowe
300V
Typ mocowania
Montaż panelowy, otwór przelotowy
Temperatura robocza
-40°C - 200°C