821B010-173L401
Numer produktu DigiKey
821B010-173L401-ND
Producent
Numer produktu producenta
821B010-173L401
Opis
CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Kolor
Czarne, srebrne
Seria
Funkcje
Osłona, element odciążający
Prąd znamionowy (A)
2,5A
Typ złącza
Napięcie znamionowe
300V
Liczba pozycji
10
Otwór kabla
0,130" - 0,165" (3,30mm - 4,20mm)
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Temperatura robocza
-40°C - 200°C