781-M15-113R001
781-M15-113R001
NorComp IP67 Connectors
781-M15-113R001
Numer produktu DigiKey
NOR1097-ND
Producent
Numer produktu producenta
781-M15-113R001
Opis
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub, o wysokiej gęstości Wtyczka, wtyki męskie złącze
Kategoria
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Prod.
Wykończenie styku
Złoto
Seria
Grubość wykończenia styku
Flash
Opakowanie
Taca
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Wtyczka, wtyki męskie
Rozstaw osadzeń
0,350" (8,89mm)
Liczba pozycji
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba rzędów
3
Kolor
Czarne
Typ mocowania
Forma styku
Obrobione
Rozmiar obudowy, układ złącza
1 (DE, E) - duża gęstość
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Typ styku
Sygnał
Materiał styku
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-55°C - 105°C