580-M25-213L002
Numer produktu DigiKey
37-580-M25-213L002-ND
Producent
Numer produktu producenta
580-M25-213L002
Opis
CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Grubość wykończenia styku
30,0µin (0,76µm)
Prąd znamionowy (A)
2A
Napięcie znamionowe
60V=
Temperatura robocza
-40°C - 125°C