DD50S564TLF
DD50S564TLF
DD50S564TLF
Numer produktu DigiKey
609-6519-ND
Producent
Numer produktu producenta
DD50S564TLF
Opis
CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
50 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DD50S564TLF Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Seria
Wykończenie styku
Złoto, GXT™
Opakowanie
Taca
Grubość wykończenia styku
Flash
Status części
Aktywny
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Styl złącza
Prąd znamionowy (A)
5A na styk
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,409" (10,40mm)
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
300V
Liczba rzędów
3
Materiał dielektryczny
Termoplastyczny
Typ mocowania
Materiał styku
Stop miedzi
Rozmiar obudowy, układ złącza
5 (DD, D)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C