173-E15-211-001
Numer produktu DigiKey
1173-15FE-ND
Producent
Numer produktu producenta
173-E15-211-001
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, żółta powłoka chromianowa
Opakowanie
Zbiorcze
Status części
Nieaktualne
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Temperatura robocza
-50°C - 100°C