173-E15-213R001
173-E15-213R001
173-E15-213R001
Numer produktu DigiKey
1173-215FEA-ND
Producent
Numer produktu producenta
173-E15-213R001
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
173-E15-213R001 Modele
Kategoria
Zakończenie
Lutowany
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Opakowanie
Taca
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Rozstaw osadzeń
0,283" (7,20mm)
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał styku
Miedź
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 125°C