172-015-203R001
Numer produktu DigiKey
37-172-015-203R001-ND
Producent
Numer produktu producenta
172-015-203R001
Opis
CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
172-015-203R001 Modele
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Napięcie znamionowe
500V
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Przekrój przewodu
20-26 AWG
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Temperatura robocza
-50°C - 100°C