DAF-15S-NR
Numer produktu DigiKey
670-DAF-15S-NR-ND
Producent
Numer produktu producenta
DAF-15S-NR
Opis
D-SUB, CABLE SIDE, 15 POS, SOCKE
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 pozycja D-Sub Gniazdo, gniazda żeńskie złącze
Kategoria
Charakterystyka kołnierza
Obudowa/osłona (niegwintowana)
Prod.
Zakończenie
Kubeczek lutowniczy
Seria
Materiał podstawowy
Metal
Opakowanie
Torba
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynkowana
Status części
Aktywny
Wykończenie styku
Złoto
Styl złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ złącza
Gniazdo, gniazda żeńskie
Prąd znamionowy (A)
5A
Liczba pozycji
Kolor
Czarne
Liczba rzędów
2
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), wypełniacz szklany
Typ mocowania
Przekrój przewodu
20 AWG
Rozmiar obudowy, układ złącza
2 (DA, A)
Materiał styku
Stop miedzi
Typ styku
Sygnał
Temperatura robocza
-55°C - 105°C