172-015-142R021 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
NorComp Inc.
W magazynie: 56
Arkusz danych
15 pozycja D-Sub Wtyczka, wtyki męskie złącze
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
172-015-142R021
Numer produktu DigiKey
3615MA-ND
Producent
Numer produktu producenta
172-015-142R021
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Kategoria
Zakończenie
Koszulka do przewodów
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, cynowana
Status części
Nieaktualne
Prąd znamionowy (A)
5A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Materiał dielektryczny
Poli(tereftalan butylenu) (PBT), poliester
Temperatura robocza
-50°C - 100°C