172-015-143R021
Numer produktu DigiKey
37-172-015-143R021-ND
Producent
Numer produktu producenta
172-015-143R021
Opis
CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Kategoria
Materiał podstawowy
Metal
Prod.
Materiał obudowy, wykończenie
Stal, niklowana
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
5A
Funkcje
Wgłębienia uziemiające
Liczba pozycji
Napięcie znamionowe
500V
Materiał dielektryczny
Poliamid (PA6T), nylon 6T
Mosiądz
Charakterystyka kołnierza
Po stronie płytki (4-40)
Temperatura robocza
-50°C - 100°C