3115PS-12W-B30-A00 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
NMB Technologies Corporation
W magazynie: 82
Arkusz danych
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 32,0CFM (0,896m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
3115PS-12W-B30-A00
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
3115PS-12W-B30-A00
Numer produktu DigiKey
P12882-ND
Producent
Numer produktu producenta
3115PS-12W-B30-A00
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
3115PS-12W-B30-A00 Modele
Kategoria
Szum
38,0dB
Producent
NMB Technologies Corporation
Moc (W)
7,00W
Seria
obr./min
3200obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Nieaktualne
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, TUV, UL, VDE
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Waga
0.59lb (267.62g)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,110A
Przepływ powietrza
32,0CFM (0,896m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,200in H2O (49,8Pa)
Materiał - ostrze
Poliwęglan (PC), wzmocnione włóknem szklanym
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 25°C