3115FS-12W-B30-A00
3115FS-12W-B30-A00
3115FS-12W-B30-A00
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
3115FS-12W-B30-A00
Numer produktu DigiKey
P12878-ND
Producent
Numer produktu producenta
3115FS-12W-B30-A00
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 32,0CFM (0,896m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Modele EDA/CAD
3115FS-12W-B30-A00 Modele
Kategoria
Szum
44,0dB
Moc (W)
8,50W
Seria
obr./min
3250obr./min
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Szerokość
38,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,100A
Przepływ powietrza
32,0CFM (0,896m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,180in H2O (44,8Pa)