08015SS-12N-AT-00
08015SS-12N-AT-00
08015SS-12N-AT-00
Numer produktu DigiKey
P124180-ND
Producent
Numer produktu producenta
08015SS-12N-AT-00
Opis
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Tuleja 34,0CFM (0,952m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
34,0dB
Prod.
Moc (W)
2.52 W
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Napięcie - znamionowe
Waga
0.122lb (55.34g)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,210A
Szerokość
15,00mm
Zakres napięć
6 - 13,8V=
Przepływ powietrza
34,0CFM (0,952m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,140in H2O (34,9Pa)
Typ łożyska
Tuleja
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C