08015SS-12N-AL-00
Numer produktu DigiKey
12-08015SS-12N-AL-00-ND
Producent
Numer produktu producenta
08015SS-12N-AL-00
Opis
FAN AXIAL 80X15MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Tuleja 33,9CFM (0,949m³/min) 3 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Funkcje
Automatyczny restart, czujnik zablokowanego wirnika
Prod.
Szum
34,0dB
Seria
Moc (W)
2.52 W
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
3 odprowadzeń przewodów
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,210A
Szerokość
15,00mm
Zakres napięć
6 - 13,8V=
Przepływ powietrza
33,9CFM (0,949m³/min)
Ciśnienie statyczne
0,140in H2O (34,9Pa)
Typ łożyska
Tuleja
Trwałość przy temperaturze
40000h przy 40°C