FTAS00-121A5
Numer produktu DigiKey
360-2441-ND
Producent
Numer produktu producenta
FTAS00-121A5
Opis
TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Rezystywne Nakładki na ekrany dotykowe 12,1" (307,34mm) RS232, USB
Kategoria
Szerokość
0,08" (2,10mm)
Producent
NKK Switches
Wysokość
7,50" (190,60mm)
Seria
Interfejs
RS232, USB
Opakowanie
Zbiorcze
Typ
Rezystywne
Status części
Aktywny
Rozmiar ekranu po przekątnej
12,1" (307,34mm)
Długość
9,94" (252,40mm)